top of page

FARMASİ İLE HIZLI PARA KAZANMA

Güncelleme tarihi: 3 Eyl 2022

Farmasi’de para kazanmanın birden çok yolu vardır. Esasında Farmasi’ye üye olduğunuz andan itibaren hemen para kazanmaya başlamışsınızdır.

Farmasi üyeliği ile nasıl para kazanmaya başlamışsınız merak ediyorsanız detayları aşağıda bilginize sunuyoruz.
YAZININ KAPSAMI

Ürün Satarak Para Kazanma

Hediyelerden Para Kazanma

Ekip Kurarak Para Kazanma


Ürün Satarak Para Kazanma

Farmasi’ye üye olarak ürünleri katalog fiyatından daha uyguna yani gelişine alabilirsiniz. Kozmetik ürünlerinden %30, Cevdet Tuna amblemli ürünlerden %40, gıda takviyelerinden yani Nutriplus ürünlerinden %40, temizlik ürünlerinden %30 kar elde edersiniz. Dilerseniz üyeliğin size getirebileceği avantajları


Ürünleri kendiniz kullanacaksanız uygun fiyatlı aldığınız için bütçenize katkı sağlamış olursunuz. Farmasi’ye üye olarak gelişine aldığınız ürünleri etrafınızdaki kişilere satarak yine para kazanmış olursunuz. yeni üyelere özel başlangıç paketlerinden birini alma hakkınızda bulunmaktadır.


Hediyelerden Para Kazanma

Farmasi’ye üye olarak hoşgeldin hediyelerini, teşvik hediyelerini ve outlet ürünlerini satarak karınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. İsterseniz bu ürünleri sizden alışveriş yapanlara hediye de edebilirsiniz.


Ekip Kurarak Para Kazanma

Farmasi’de para kazanmanın bir diğer ve en fazla para kazandıran kısmı ise ekip kurarak, ekip yönetiminden prim – para kazanmaktır.


Ekip kurarak toplam ekip satışınızın %23’ünü kazanabilirsiniz. En yüksek prim dilimi olan %23 müdür ve üstü kariyerden elde edebilirsiniz.


Ekibinizde bulunanları eğiterek; Farmasi’yi ve sistemi anlatarak onlarında üst seviyelere gelmelerini sağladığınızda Farmasi size ilave olarak bir prim daha verecektir. Bu ilave primin ismi; Lider geliştirme primidir.


Lider geliştirme primi, kazancınızı katlayarak çoğaltacaktır. Böylece Farmasi’den hayal bile edemeyeceğiniz primler, kazançlar, paralar kazanırsınız


Farmasi Ne Kadar Kazandırıyor?

Farmasi kazanç sistemi olarak çok sınırsız kazanç sunmaktadır. Tasarruf kazancı, satış kazancı, hediyelerden elde edile kzanç ve son olarak d prim kazancı sunmaktadır. Bu kazanç yolları kendi aralarında detaylandırılabilir. Alt birimlerde çoğaltılabilir.

Farmasi’de 2 TL de kazanmanız mümkündür, 200.000 TL de kazanmanız mümkündür. Örnekleri de vardır.

Farmasi’de para kazanma hakkında merak ettiğiniz tüm soruları Farmasi Üyelik ve koşulları sayfamızdan detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.
164 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page