top of page

Lekeli ve Kararmış Ciltler

Güncelleme tarihi: 26 Şub 2021

Lekeli ve Kararmış tip ciltler için Farmasi Dr. Cevdet Tuna Aktif Karbon serisi ile cildine bakım yapmalısın.


Muhteşem ötesi aydınlatma seninle! Her yaşta her kadının ortak cilt problemi lekeler!

Farmasi laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş ve yenilenen Dr C Tuna White Correct Aydınlaticı Serisi ile daha parlak canlı ve renk tonu eşitlenmiş bir cilde sahip olmanız mümkün. Ciltte renk düzensizliği ve lekelenme durumu güneşin zararlı ışınlarına fazla maruz kalmaktan ve yaş almaktan kaynaklanır. Cildin metabolizmasını baskılayarak bağışıklık sistemini zayıflatır, cilt kendini savunmak için melanin üretimini arttırır. Bu da ciltte istenmeyen koyu ve kahverengi lekelenmelere neden olur.


Kum zambağı, nergisgiller familyasına ait, kiyı kumullarında yetişen soğanlı bir bitki türüdur. Çok yıllık, soğanlı, genişçe uzun şeritsi yaprakli, yaklaşık 40-45 cm boyunda, beyaz çiçeklidir. Çiçeklenme zamanı Ağustos ve Ekim ayları arasındadır. Akşamustu açar ve sonraki gün öğleden sonra kapanır.


Orijinal ve yenilikçi etki mekanizması sayesinde koyu leke alanını ve rengini önemli ölçüde azaltan noro-aktif bir bileşendir. Melanin sentezinin engellenmesine yardıme olması ile bilinir. Cilt pigmentasyonunu hafifletmede destek olur. Doğal kaynakların kontrollü yöntemi programına uygun olarak üretimi yapılmaktadır. Dr. C. Tuna White+ Correct aydınlatıcı serisi ile lekesiz görünüm ve aydınlık bir cilt!


Dr. Cevdet Tuna Bakım Serisi ürünleri genel olarak aynı şekilde kullanılır. Sabah ve akşam cilt temizliğinizi yapar ve cildi nemlendirirsiniz. Cilt bakım ürünlerinde düzenli kullanım önemlidir. Ürünler etkilerini ortalama bir haftalık düzenli kullanım sonrası göstermeye başlayacaktır. Bir haftadan sonra cildiniz iyice kendini toparlayacak ve ciltteki değişim dışarıdan kolaylıkla fark edilecektir.


Farmasi cilt bakım ürünleri altı seriden oluşmaktadır.

  1. Çay Ağacı Yağı Serisi,

  2. Aynısefa Yağı Serisi,

  3. Aloe Vera Serisi,

  4. Aktif Karbon Serisi,

  5. Gül Serisi,

  6. Age Reversist serisi.

Bu serilerden cilt tipinize ve ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilir ve günlük cilt bakımınızı yapabilirsiniz. Farmasi Doktor Cevdet Tuna ürünleri Farmasi bölümüne göre daha avantajlıdır. Farmasi’ye üye olarak bu bölümdeki ürünleri %40 indirimle satın alabilirsiniz.. Farmasi’ye üye olmak , ürünleri indirimli bir şekilde satın almak ve satarak para kazanmak için


315 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page