top of page

FARMASİ- Yeni Üyeliğe Özel Başlangıç Hediyeleri

Güncelleme tarihi: 3 Eyl 2022

Farmasi Yeni Üyelerine İlk 3 Aya Özel Her Ay Yeni Bir Hediye Fırsatı sunuyor.ÜCRETSİZ ÜYE OL


Farmasi Yeni Üyelik Başlangıç Hediyeleri ve Üyelik Avantajları Nelerdir?

Farmasi’ye üye olduğunuzda kozmetik ve Mr Wipes (Temizlik) ürünlerini katalog fiyatından %30, Dr. Cevdet Tuna ve Nutriplus (Takviye Edici Gıdalar) ürünlerini %40 daha avantajlı alabilirsiniz.Hoşgeldin Hediyeleri;


Farmasi’ye kaydınızın gerçekleştiği ve ilk ay 250 TL puan üzeri alışveriş yaptığınızda kolinize eklenen hediyelere denir.


1. ay, 2. ay, 3. ay olmak üzere; Farmasi tarafından hediyelerle karşılanırsınız.

Farmasi Hoşgeldin Hediyeleri 3 ay boyunca devam eder.

1. ay 250 TL, 2. ay 250 TL, 3. ay 250 TL olmak üzere sıralı şekilde alınır.

Diğer kampanyalardan etkilenmez.

Aynı zamanda diğer kampanyalardan da yararlanılabilir.


Yazının Kapsamı

Farmasi Hoşgeldin 1. Ay Hediyeleri Nelerdir?Farmasi 2. Ay Hoşgeldin Hediyeleri Nelerdir?Farmasi 3. Ay Hoşgeldin Hediyeleri Nelerdir?


Farmasi Hoşgeldin 1. Ay Hediyeleri?1.ay 250 TL puan ve üzeri alışverişinize; 1 adet 1 adet BB krem 02 Light To Medium 25 ML, 1 adet Kiraz Çiçeği & Shea Yağı El Kremi 30 ML ve Keratin & Biotin Saç Maskesi 30 ML kolinize otomatik eklenir. Bu hediyeleri alabilmek için ayrıca başka bir sipariş oluşturmanıza gerek yoktur. Farmasi’ye üye olduğunuz ay içerisinde tek seferde 250 TL puan yaptığınızda alabileceğiniz gibi parça parça sipariş vererek de hediyenizi alabilirsiniz. (Tek seferde 250 TL puan şartı yoktur.)


Farmasi 2. Ay Hoşgeldin Hediyeleri?Farmasi 2. Ay Hoşgeldin Hediyeleri Nelerdir?

Hoşgeldin 2. ay 250 TL puan ve üzeri alışverişinize; 1 adet Dr. Cevdet Tuna At Kestanesi Masaj Kremi 125 ML, 1 adet Dr. Cevdet Tuna Sarımsaklı Şampuan 500 ML ve 1 adet Misvaklı ve Aloe Veralı Diş Macunu 112 GR olmak üzere toplam 3 ürün kolinize eklenir.


Farmasi 3. Ay Hoşgeldin Hediyeleri?Hoşgeldin 3. ay 250 TL puan ve üzeri alışverişinize; 1 adet Reina 65 ML EDP Kadın Parfüm kolinize eklenir.

Burada bi konuya dikkat edilmesi gerekmektedir; Bu kampanya zincir bi kampanyadır. Eğer ilk ay hediye alınmazsa, yani 250 TL puanın altında bir sipariş gerçekleşirse; koliye ürün yada ürünler eklenmez ve bir sonraki ay hediyeleri kazanma hakkı kaybedilmiş olur.

2. ay 250 TL puan ve üzeri sipariş girişi olmazsa 3. ay hediye kazanma hakları kaybedilmiş olur.

Farmasi’ye üye oldunuz fakat üye olduğunuz ay sipariş vermek istemediniz. Sonraki ay sipariş vermek istediniz. Bu durumda hediyelerden alma hakkınız var mı? Elbette alabilirsiniz. İlk sipariş ne zaman verirseniz, hangi ayda verirseniz 250 TL puan da Farmasi hoş geldin hediyelerinizi alırsınız. Hediye hakkınızı ilk sipariş verdiğiniz ay alırsınız.


ÜCRETSİZ ÜYE OL

İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ YAP

HEDİYELERİ KAÇIRMA

Farmasi Başlangıç Hediyelerini Kimler Alabilir?

Farmasi Yeni Üye Başlangıç Hediyelerini tüm yeni Farmasi üyeleri alabilirler. Askıdan alınmış olan; Yani eskiden üyeliği olup tekrardan kendini aktif hale getirenler de bu paketten yararlanabilirler.

Hediyelerin tümü katalogda bulunan ve gerçek boyutta ürünlerdir. Hiç birisi deneme yada test ürünü değildir


FARMASİ MOBİL uygulama "Giriş Yap” menüsüne tıklayın. Açılan sayfaya TC numarası veya Girişimci kodu ve size gönderilen şifre ile sisteme giriş yaparak indirimli alışveriş yapın, kargo sıfırlama ürünü hediyenizi anında kazanın.


MOBİL UYGULAMADAN FARMASİ ÜYE GİRİŞİÜYE OLARAK İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ YAP


ÜCRETSİZ ÜYE OL

İNDİRİMLİ ALIŞVERİŞ YAP

PARA KAZANMAYA BAŞLA335 görüntüleme1 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page