top of page

FARMASİ- Yeni Üyeliğe Özel Başlangıç Hediyeleri

Güncelleme tarihi: 28 Mar

Farmasi Yeni Üyelerine İlk 3 Aya Özel Her Ay Yeni Bir Hediye Fırsatı sunuyor.ÜCRETSİZ ÜYE OL


Farmasi Yeni Üyelik Başlangıç Hediyeleri ve Üyelik Avantajları Nelerdir?

Farmasi’ye üye olduğunuzda kozmetik ve Mr Wipes (Temizlik) ürünlerini katalog fiyatından %30, Dr. Cevdet Tuna ve Nutriplus (Takviye Edici Gıdalar) ürünlerini %40 daha avantajlı alabilirsiniz.Hoşgeldin Hediyeleri;


Farmasi’ye kaydınızın gerçekleştiği ve ilk ay 300 TL puan üzeri alışveriş yaptığınızda kolinize eklenen hediyelere denir.


1. ay, 2. ay, 3. ay olmak üzere; Farmasi tarafından hediyelerle karşılanırsınız.

Farmasi Hoşgeldin Hediyeleri 3 ay boyunca devam eder.

1. ay 300 TL, 2. ay 300 TL, 3. ay 300 TL olmak üzere sıralı şekilde alınır.

Diğer kampanyalardan etkilenmez.

Aynı zamanda diğer kampanyalardan da yararlanılabilir.


Yazının Kapsamı

Farmasi Hoşgeldin 1. Ay Hediyeleri Nelerdir?Farmasi 2. Ay Hoşgeldin Hediyeleri Nelerdir?Farmasi 3. Ay Hoşgeldin Hediyeleri Nelerdir?


Farmasi Hoşgeldin 1. Ay Hediyeleri?


Farmasi 1. Ay Hoşgeldin Hediyeleri Nelerdir?

1.ay 600 TL puan ve üzeri alışverişinize; 1. Ay hefiyeniz kolinize otomatik eklenir. Bu hediyeleri alabilmek için ayrıca başka bir sipariş oluşturmanıza gerek yoktur. Farmasi’ye üye olduğunuz ay içerisinde tek seferde 600 TL puan yaptığınızda alabileceğiniz gibi parça parça sipariş vererek de hediyenizi alabilirsiniz. (Tek seferde 600 TL puan şartı yoktur.)


Farmasi 2. Ay Hoşgeldin Hediyeleri?


Farmasi 2. Ay Hoşgeldin Hediyeleri Nelerdir?


2. ay 600 TL puan ve üzeri alışverişinize; 1. Ay hefiyeniz kolinize otomatik eklenir. Bu hediyeleri alabilmek için ayrıca başka bir sipariş oluşturmanıza gerek yoktur. Farmasi’ye üye olduğunuz ay içerisinde tek seferde 600 TL puan yaptığınızda alabileceğiniz gibi parça parça sipariş vererek de hediyenizi alabilirsiniz. (Tek seferde 600 TL puan şartı yoktur.)


Farmasi 3. Ay Hoşgeldin Hediyeleri?


Farmasi 3. Ay Hoşgeldin Hediyeleri Nelerdir?


3. ay 600 TL puan ve üzeri alışverişinize; 1. Ay hefiyeniz kolinize otomatik eklenir. Bu hediyeleri alabilmek için ayrıca başka bir sipariş oluşturmanıza gerek yoktur. Farmasi’ye üye olduğunuz ay içerisinde tek seferde 600 TL puan yaptığınızda alabileceğiniz gibi parça parça sipariş vererek de hediyenizi alabilirsiniz. (Tek seferde 600 TL puan şartı yoktur.)


2. ay 600 TL puan ve üzeri sipariş girişi olmazsa 3. ay hediye kazanma hakları kaybedilmiş olur.

Farmasi’ye üye oldunuz fakat üye olduğunuz ay sipariş vermek istemediniz. Sonraki ay sipariş vermek istediniz. Bu durumda hediyelerden alma hakkınız var mı? Elbette alabilirsiniz. İlk sipariş ne zaman verirseniz, hangi ayda verirseniz 600 TL puan da Farmasi hoş geldin hediyelerinizi alırsınız. Hediye hakkınızı ilk sipariş verdiğiniz ay alırsınız.


Farmasi Başlangıç Hediyelerini Kimler Alabilir?

Farmasi Yeni Üye Başlangıç Hediyelerini tüm yeni Farmasi üyeleri alabilirler. Askıdan alınmış olan; Yani eskiden üyeliği olup tekrardan kendini aktif hale getirenler de bu paketten yararlanabilirler.

Hediyelerin tümü katalogda bulunan ve gerçek boyutta ürünlerdir. Hiç birisi deneme yada test ürünü değildir


FARMASİ MOBİL uygulama "Giriş Yap” menüsüne tıklayın. Açılan sayfaya TC numarası veya Girişimci kodu ve size gönderilen şifre ile sisteme giriş yaparak indirimli alışveriş yapın, kargo sıfırlama ürünü hediyenizi anında kazanın.


MOBİL UYGULAMADAN FARMASİ ÜYE GİRİŞİ471 görüntüleme1 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 Comment


korkmzomr
korkmzomr
Aug 30, 2022

Merhaba,

Bu paketleri üyeliğimi askıdan aldıktan sonra da alabilir miyim?

Like
bottom of page