top of page

FARMASİ-NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Güncelleme tarihi: 30 Ağu 2022

Farmasi üyelik işlemlerini gerçekleştiren ve Farmasi girişimcisi olan herkes indirimli sipariş verebilir.Üye olmadan da sipariş verebilirsiniz. Bu durumda katalog fiyatından alışveriş yaparsınız.GİRİŞİMCİ ÜYELER İÇİN İNDİRİMLİ SİPARİŞ İŞLEMİ

Cep telefonu, tablet, diz üstü bilgisayar, gibi internet erişimi olan tüm cihazlardan giriş yaparak size gönderilen özel girişimci numarası ve girişimci şifresi ile 7 gün/24 saat sipariş verebilirisiniz.
Üye olarak indirimli alışveriş yapmak mı, Üye olmadan Katalog Fiyatından sipariş vermek mi?

  • 0%Üye Olarak İndirimli Alışveriş

  • 0%Üyeliksiz Katalogdan Alışveriş

You can vote for more than one answer.MOBİL UYGULAMADAN FARMASİ ÜYE GİRİŞİFARMASİ MOBİL uygulama "Giriş Yap” menüsüne tıklayın. Açılan sayfaya TC numarası veya Girişimci kodu ve size gönderilen şifre ile sisteme giriş yaparak sipariş verebilirsiniz.
Sipariş işlemleri “Hızlı Sipariş' sekmesi altında açılan kutucuklara ürün kodlarını yazarak gerçekleştiriebileceğiniz gibi, Katalog üzerinden veya siteden ürünler bölümünden de ürünlerin görsellerini görerek de gerçekleştirebilirsiniz.Ürünler sepete eklendikten sonra “devam et” butonuna basarak “Kampanyalar” sayfasına gelinir.
Kampanyalar sayfasında aylık toplam sipariş puanına göre kazanılan TEŞVİK HEDİYELERİ veya KAMPANYALI İNDİRİMLİ ÜRÜNLER ve puan değersiz FIRSAT ÜRÜNLERİ ve girişimci tarafından arzu edilirse AVANTAJLI NAR PAKETİ seçilir ve sayfanın en altında bulunan “ürünleri ekle ve devam et” butonuna basılır.Sistem girişimciyi adres seçme bölümüne yönlendirir.

Bu aşamada girişimci isterse aşağıdaki görselde de görülebileceği gibi Yeni Adres Tanımlama seçeneği ile yeni bir alıcı adı soyadı ve adres girişi yapabilir.Adres seçimi yapıldıktan sonra girişimci kargo seçme aşamasına gelir.

Burada girişimci ürünlerini teslim etmesini istediği kargo firmasını seçer. Kargoların ücreti firmadan firmaya ve sipariş tutarına göre farklılık gösterir. Kargo Ücretleri, Kargo Bedava Kampanyası ve Kargo Bedeli Ürün Hediyesi hakkında detaylı bilgi için ilgili yazılarımıza gözatın.Kargo seçimi yapıldıktan sonra girişimci ödeme sayfasına yönlendirilir. Burada girişimci iki adet ödeme seçeneği ile karşılaşır.1. Kredi kartı ile ödeme

2. Kapıda ödeme.

3.Açık Hesap (Direktörlere özel bir imkandır)


Kredi kartı ile ödeme seçildiğinde girişimciden kart bilgilerini sisteme girmesi istenir. Kart bilgilerinin girişini yapan girişimciye 3D güvelik sistemi gereği cep telefonuna gelen onay kodu açılan sayfaya girilir ve girişimci siparişini onaylar. Eğer girişimcinin içerde TL değerinde alacağı var ise bu aşamada bu alacağını kullanıp kullanmayacağına karar verir.Diğer ödeme seçeneği ise Kapıda ödemedir. Bu ödeme şekli seçildiğinde girişimci ödemeyi sipariş kolisini kapıda teslim alma esnasında nakit olarak gelen kargo görevlisine ödemektedir. Kargo firması ödemeleri firmamıza gönderir, ilgili kapıda ödemeli sipariş faturası muhasebe departmanı tarafından kapatılır.


Ödeme gerçekleştirilerek sipariş tamalanır.

İyi günlerde kullanın.


Farmasi alışveriş ve sipariş işlemleri ile ilgili diğer yazılar için ilgili başlıklara tıklayın.
102 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commenti


bottom of page